Poniżej przedstawiamy listę uczniów zgłoszonych do udziału w Opolskim Konkursie Technologii Informacyjnej dla uczniów szkół podstawowych.
Stan z dnia 1 maja 2012r.
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach
gmina Głogówek (nauczyciel zgłaszający - Ewelina Langfort)
Lista zgłoszonych uczniów:
Łukasz Bonczek
Mateusz Sztander
Patryk Sacher
Fabian Tobias
Jakub Czulak
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie
gmina Strzelce Opolskie (nauczyciel zgłaszający - Sebastian Cichoń)
Lista zgłoszonych uczniów:
Joanna Adamiec
Marta Dudek
Kacper Chabraszewski
Marek Musialik
- Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Kujakowicach Dolnych
gmina Kujakowice Dolne (nauczyciel zgłaszający - Marek Podłowski)
Lista zgłoszonych uczniów:
Jakub Woźny
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nysie
gmina Nysa (nauczyciel zgłaszający - Stanisław Stokłosa)
Lista zgłoszonych uczniów:
Bartosz Hornicki
Izabela Przywara
Dominika Pyrdek
Patryk Świgost
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie
gmina Nysa (nauczyciel zgłaszający - Agnieszka Kret)
Lista zgłoszonych uczniów:
Tomasz Mróz
Bartosz Jagieła
Kacper Jagieła
Radosław Tomaszewski
Kacper Kulpa - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 w Nysie
gmina Nysa (nauczyciel zgłaszający - Ireneusz Maźniak)
Lista zgłoszonych uczniów:
Michał Unicki
Krzysztof Kołodziej
Mikołaj Basza
Jakub Kasztelaniec
Marcin Kokoszka
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Moszczance
gmina Prudnik (nauczyciel zgłaszający - Izabela Czabaj)
Lista zgłoszonych uczniów:
Mateusz Sękarski
Julia Cieśla
Sebastian Antonów
Agnieszka Zagawa
Roksana Adamska
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Oleśnie
gmina Olesno (nauczyciele zgłaszający - Bożena Witych, Katarzyna Uniatowska)
Lista zgłoszonych uczniów:
Anna Górska
Michał Gorczyca
Magdalena Pieknik - Janiszewska
Weronika Sklorz
Tomasz Garus
Paulina Kassner
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Oleśnie
gmina Olesno (nauczyciele zgłaszający - Maria Dudek)
Lista zgłoszonych uczniów:
Luiza Pradella
Zuzanna Suder
Maciej Kieszniewski
Mikołaj Sobańtka
- Publiczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Olszance
gmina Olszanka (nauczyciel zgłaszający - Wioletta Perkowska)
Lista zgłoszonych uczniów:
Adrian Gall
Dawid Linkowski - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Opolu
gmina Opole (nauczyciel zgłaszający - Hanna Bartnikowska)
Lista zgłoszonych uczniów:
Sebastian Lechowski
Dominik Augustyniak
Radosław Cebula
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 w Opolu
gmina Opole (nauczyciel zgłaszający - Edward Szymaniec)
Lista zgłoszonych uczniów:
Mateusz Sopa - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Opolu
gmina Opole (nauczyciel zgłaszający - Hanna Podolak)
Lista zgłoszonych uczniów:
Piotr Książek
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Ozimku
gmina Ozimek (nauczyciel zgłaszający - Henryk Płatek)
Lista zgłoszonych uczniów:
Julia Fajer
Kinga Matracka
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrówce
gmina Jemielnica (nauczyciel zgłaszający - Jolanta Knoll)
Lista zgłoszonych uczniów:
Kamil Paluch - Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie
gmina Popielów (nauczyciel zgłaszający - Maria Nawrot)
Lista zgłoszonych uczniów:
Szymon Mateja
Dominik Ozimek
Tomasz Seeman
Marcin Skrzyczewski
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Prudniku
gmina Prudnik (nauczyciel zgłaszający - Paweł Hoffmann)
Lista zgłoszonych uczniów:
Jędrzej Hoffmann
Karolina Golińska
Kinga Kawecka
Monika Goniarska
Żaneta Getter
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Sowczycach
gmina Olesno (nauczyciel zgłaszający - Maria Dudek)
Lista zgłoszonych uczniów:
Marcel Chodura
Marcel Maleska
- Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie
gmina Krapkowice (nauczyciel zgłaszający - Anna Jankowiak)
Lista zgłoszonych uczniów:
Borys Kopeć
Michał Leśniak
Dominik Moritz
Adam Gregarek
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
gmina Strzelce Opolskie (nauczyciel zgłaszający - Piotr Kiełbasa)
Lista zgłoszonych uczniów:
Nicole Przemus
Joanna Polok
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich
gmina Strzelce Opolskie (nauczyciel zgłaszający - Henryk Mielcarz)
Lista zgłoszonych uczniów:
Ada Siłka
Krzysztof Kraik
Paweł Truszczak
Filip Cielma
Michał Borek
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Strzelcach Opolskich
gmina Strzelce Opolskie (nauczyciel zgłaszający - Sebastian Cichoń)
Lista zgłoszonych uczniów:
Zbigniew Gajda
Krzysztof Kauza
Michał Stach
Kuba Wanat
Piotr Swierzy
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach
gmina Zdzieszowice (nauczyciel zgłaszający - Zbigniew Manowita)
Lista zgłoszonych uczniów:
Kewin Józef
Krzysztof Jabłoński
Daniel Wiciński
Denis Kubuszewski
Filip Momot